Avatud talude päev – Kõrgemäe talu päevakava

Päevakava on paigas! Tulge külla ja veedame koos ühe mõnusa pühapäeva! 23.juuli 2017, 10:00-17:00!

Juba sel pühapäeval avame enda kodu õue kõigile külalistele! Ettevalmistused käivad täie hooga ning vaikselt hakkavad plaanid paika saama.

Letid avab Kopli kohvik – valikut kookidest kodujoogini!

Varuge endaga ühes sularaha, et kohapeal keha ja meelt rõõmustada. Pakume vanakooli klassikat – kiluvõileibadest ja küpsisetordini, lisaks veel palju muud! Kohal on ka Kuusemäe perenaine Margot, kes pakub maitsmiseks ja koju kaasa ostmiseks kitsejuustust valmistatud hõrgutisi – jogurtit, piima ning juustu!

Kogu päeva vältel võimalik osa võtta võistlustest, igal täistunnil midagi uut!

Kell 11:00-16:00 toimuvad igal täistunnil võistlused suurematele ja väiksematele!

Täiskasvanute võistlused algavad 11:00, 13:00 ja 15:00!
Laste võistlused toimuvad 12:00, 14:00 ja 16:00!

Lastele on lisaks tehtud oma nurgake, et saaks värvida, mõistatada ja mängida. Muidugi ootavad lapsi lisaks meie oma Killule ja Printsule ka Kuusemäe Kitsetalu Raplamaal vahvad ponid, kellega julgemad saavad ka ratsutada! Ponid jäävad Kõrgemäele veidi pikemaks ajaks, seega kui avatud talude päevale ei jõua või tahab mõni laps tulla uuesti ponidele külla, tuleb võtta vaid ühendust (lingitud) ja aeg kokku leppida!

Taluõuelt ei tohi puududa vanakooli kirbukas!

Ühe vana on teise uus ning nii saadame ka meie osa oma (ja oma vanavanemate) varandusest teisele ringile! Müügile tuleb uhke vanakooli õmblusmasin, nõusid, riideid ning muud huvitavat. Hinnad on loomulikult sümboolsed, soovime leida asjadele vaid uue kodu, kus neid rohkem tarvis läheb! Platsil on otseloomulikult kohal ka meie uhke punane iludus VAZ-2101, seda saate aga uudistada ja imetleda, sest müügiks see ei lähe.

Mis pidu see on ilma auhindade ja  loosita – meil on ka õnneloos olemas!

Peopäeval peab olema ka võimalus enda õnn proovile panna, oleme ka sellele loomulikult mõelnud! Meil on pühapäeval käimas õnneloos ning iga ostetud pilet võidab, seda garanteerime!

Kutsu sõber kaasa ja olete oodatud juba sel pühapäeval!

Kõige värskem info on Facebookis (lingitud) ja meie Facebooki ürituse lehel (lingitud). Kui oled tulemas või veel kahtled, anna endast märku ka Facebooki üritusel, et teaksime arvestada!

Külastaja meelespea leiad siit – http://korgemae.dodolce.com/kulastaja-meelespea/

PS! Maiuseid kõigile hobustele ja ponidele kahjuks jagada ei saa, kuna neil on kindlad söötmisajad. Kui on aga soovi, võib kaasa tuua külakostiks neile õuna, tükisuhkrut, porgandit või leiba, mille üle nad rõõmustavad oma söögikorral.

FACEBOOK | SNAPCHAT | INSTAGRAM|

TWITTER | BLOGLOVIN | YOUTUBE 

Share:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.